Queen Show

2012 m. gruodžio 28 d., penktadienis, 20:00

Kauno Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)

 

2012 m. gruodžio 29 d., šeštadienis, 20:00

Vilniaus „Siemens" arena (Ozo g. 14)

„Queen Show“ - tai 2 valandos su garsiausiais visų laikų „Queen“ ir Freddie Mercury kūriniais, tai daugiau nei 50 atlikėjų scenoje vienu metu! Specialias „Barcelona“, „Bohemian Rhapsody“, „Radio Ga Ga”, „We Are the Champions”, „The Show Must Go On”, „Friends Will Be Friends”, „We Will Rock You” ir kitų legendinių dainų aranžuotes atliks Mantas Jankavičius kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru, choru „Jauna muzika“ ir specialiai suburta roko grupe.

„Queen“ vardas įpareigoja surengti šou, kuris nedarytų gėdos vienai garsiausių visų laikų roko grupių. Būtent „Queen“ nariai pirmieji savo koncertuose pradėjo naudoti vaizdo ekranus. Pirmieji sukūrė koncertinę apšvietimo techniką, kurią šiandien naudoja beveik visi. Pirmieji rengė koncertus Pietų Amerikos stadionuose. Pirmieji koncertavo industrinėse erdvėse. Pirmieji sukūrė garso takelį filmui. 
 
Šių metų balandžio mėnesį „Queen“ albumo „Greatest Hits“ kopijų Didžiojoje Britanijoje buvo parduota daugiau nei 5,8 milijono. Jie aplenkė „The Beatles“ ir ABBA bei tapo perkamiausio visų laikų šalies albumo savininkais. Pasaulyje jau parduota daugiau nei 25 milijonai „Queen“ „Greatest Hits“. Didžioji šio albumo hitų dalis skambės „Queen Show“ metu. 
 
Į „Queen“ lyderį Freddie Mercury įsikūnysiantis M. Jankavičius prisipažįsta, kad „Queen Show“ - rimčiausias iki šiol sau mestas iššūkis. „Dainos, kurias ruošiuosi atlikti - vokališkai labai sudėtingos. Vien ko vertos „Barcelona“ arba „Bohemian Rhapsody“! Nors nemažai „Queen“ kūrinių gerai žinau ir esu ne kartą dainavęs, vis dėlto jau nuo sausio mėnesio pradėjau specialias „Queen Show“ repeticijas. Orkestras, choras, grupė – turės skambėti ne tik galingai, bet ir labai sustyguotai“, - sakė Mantas. 
 
Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ
 
Bilietai: 79-109 Lt, www.bilietai.lt